Přípravy první třídy a informační schůzka pro rodiče

Na školní rok 2023/2024 otevřeme jednu první třídu. Vzhledem k tomu, že třída bude větší, hledáme cesty, jak výuku upravit. Prozatím počítáme s několika půlenými hodinami českého a anglického jazyka. V rukávu máme ještě další nápady, ale s těmi vás seznámíme na informační schůzce 26. června v 16.40 po skončení edukativně-stimulačních skupin. Představíme vám paní učitelky první třídy, vysvětlíme a ukážeme, jak děti přihlašovat a odhlašovat na obědy, obdržíte seznamy, co dětem pořizovat a co dostanou ve škole. Připravíme vám také přístupové údaje na Teamsy a DMsoftware, prostřednictvím kterých pak budete komunikovat se školou. Už budeme mít také přehled kroužků na nadcházející školní rok. Pokud máte potřebu se blíže informovat již nyní, kontaktujte vedení školy na tel. 733 386 077 nebo na e-mailu reditelka@zsholubice.cz