Aktuální jídelníček naleznete zde:

jídelní lístek a odhlašování stravy

Na výše uvedeném odkazu je také možné provést online odhlášení stravy žáků ZŠ.

 

INFORMACE A NÁVOD K ODHLÁŠENÍ STRAVY:

Od dubna tohoto roku spouštíme on-line odhlašování obědů žáků základní školy. Měsíc duben bude zkušební = Budete moci odhlašovat odhlašovat on-line i prostřednictvím SMS či telefonicky, jak jste byli zvyklí. Pro děti mateřské školy se odhlašování stravy nemění. Během měsíce března obdrží žáci ZŠ lístek s přístupovými údaji pro internetovou aplikaci. Na lístku je přihlašovací jméno k www.jidelna.cz a heslo pro prvotní přihlášení, které si následně změníte na vámi zvolené heslo. Ohlašování stravy prostřednictvím tohoto odkazu je bezplatné.

Pokud tuto službu budete chtít využívat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, je nutné si ji stáhnout přes Obchod Play (jidelna.cz). Tuto aplikaci podporuje pouze systém Android (Google Play), pro iOS (Apple Store) zatím není dostupná. První měsíc je zkušební, dále je účtováno 47,99 Kč za rok.

Odhlašování obědů je možné do 12:00 hodin předešlého dne. Potom už vás systém nepustí. V aplikaci také vidíte, kolik peněz má Vaše dítě na kontě.

Pokud školu navštěvují 2 a více Vašich dětí, na stránkách www.jidelena.cz v sekci „Nápověda“ naleznete postup, jak lze sdružit více strávníků.

Postup odhlášení přes webový prohlížeč: u oběda, který lze odhlásit je pouze cena. Nad touto cenou naleznete tlačítko „Odhlásit“: klikněte do kolečka a poté úplně dole na stránce klikněte na „Pokračovat v objednávce“. Tímto se oběd automaticky odhlásí.

Postup odhlášení přes mobilní aplikaci: u oběda, který lze odhlásit je fajfka: na tu kliknete a zmizí. Dole u jména klikněte na šipku a ta Vás nasměruje na „Objednávky k odeslání“. Poté klikněte na „Odeslat“. Tímto se oběd automaticky odhlásí.

V případě dotazů se obracejte na vedoucí školní jídelny paní Malíkovou – tel.:739 529 867