Mc Donald´s cup

Mc Donald´s cup

19. 4. a 2. 5. se konaly okrsková kola žáků ve fotbale. První termín se týkal mladších, účastnili se ho kluci i holky z 1., 2. a 3. třídy. Turnaj se hrál v Šaraticích. Díky spolupráci s rodiči jsme se dopravili na místo a i přes chladné a ne moc příznivé počasí se hoši a dívky snažili uhrát, co se dalo. Ze 6 týmů skončili na 5. místě.

Druhý termín byl vypsán pro 4. a 5. ročník. Díky paní Křížové jsme se dopravili do Křenovic, kde nás tentokrát čekalo mnohem příznivější počasí, co se teploty týče, ale ten vííítr… Kluci a Nelča Dubcová si zahráli s dalšími 4 týmy (Křenovice, Bošovice a Slavkov Tyršova). Celkem bylo 8 týmů, kteří se rozdělily do 2 skupin. Ve skupině jsme skončili 3. a tak jsme hráli se 3. týmem z druhé skupiny. Slavkov Komenského nám dal trochu zabrat, udolali jsme ho nakonec až v penaltách 2:1, jelikož v základním čase skončil zápas 1:1. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu.